Helvetia Informace k přípravku AlfaVit >>
0
Přidejte zboží ještě za 1000 Kč a máte poštovné zdarma!

Nej >>

Přípravky

Unikátní služba pro Vaše zdraví

Pravidelná zásilka Vám zajistí doručení doporučené dávky Vámi vybraného přípravku každé 3 týdny přímo do Vaší poštovní schránky za zvýhodněnou cenu a bez poštovného.

Množství je omezeno maximálně na 2 přípravky.

Ideální pro každého, kdo:

  • potřebuje pravidelně brát určitý přípravek (v případě kúr, které vyžadují delší terapii, jako je například hubnutí, péče o klouby)
  • nechce činit velké jednorázové objednávky a vydat se z peněz
  • chce zjistit, jak na něj přípravek působí a na základě toho se rozhodnout, zda ho bude dále odebírat či nikoliv

Základem úspěšné péče o zdraví je pravidelnost!

Pouze pravidelná konzumace doplňků stravy může mít optimální vliv na Vaše zdraví. Obvyklým důvodem, proč u zákazníků některé výrobky „nefungují“, je v drtivé většině to, že si je zákazníci zapomněli brát, nebo vůbec koupit. Chápeme, že naši zákazníci mají řadu jiných starostí a nemohou myslet na všechno, a proto jsme se rozhodli si pamatovat za ně. V pravidelných intervalech tří týdnů Vám zasíláme doporučenou denní dávku vybraného přípravku, abyste ho měli vždy dostatek, mohli jej brát pravidelně a dosáhli toho pravého účinku na své zdraví. Přípravek Vám doručíme tím nejpohodlnějším způsobem – přímo domů do schránky.


Výhodnější ceny, poštovné zdarma!

Pokud si necháte přípravek zasílat pravidelně, garantujeme Vám vždy o 40 Kč výhodnější cenu než je běžná cena přípravku a veškeré náklady na doručení přípravku neseme my (tj. poštovné je zdarma).


Pravidelné akce a dárky!

Pravidelně Vám dáváme možnost vyzkoušet novinky za výhodnější ceny a získat ZDARMA zajímavé dárky, které Vám pomohou v péči o Vaše zdraví.


Nejde o žádný klub – nemáte žádné povinnosti, ani závazky!

Pokud zjistíte, že Vám systém pravidelných zásilek nevyhovuje, chcete vyzkoušet jiný přípravek apod., můžete kdykoliv své zásilky přerušit, či ukončit – stačí informovat zákaznické oddělení. Můžete samozřejmě nakupovat jednorázově z katalogu.


Objednávka bez rizika

Nikdy nepožadujeme platbu dopředu ani při dodání pravidelné zásilky. Vždy Vám dáváme několik týdnů splatnost, abyste se mohli rozhodnout, zda přípravky odpovídají zcela Vašim představám. Pokud tomu tak není, můžete je do 14 dnů od doručení bez udání důvodu vrátit.
PRO VRÁCENÍ ČI VÝMĚNU ADRESUJTE ZÁSILKY VÝHRADNĚ NA ADRESU  Helvetia Apotheke, P.O. Box 49, 280 02 Kolín 2. 
Zásilky nikdy nezasílejte na adresu Jateční 436/77, 400 20 Ústí nad Labem, která je uvedená na adresním štítku zásilky! Slouží pouze České poště pro zpracování nedoručitelných zásilek. Tyto zásilky by se nedostaly ke zpracování v zákaznickém oddělení.

Nepoužívejte také službu "Balík na poštu" nebo "Balík do balíkovny". Tyto zásilky se dostanou na běžné balíkové přepážky pošty, kdežto náš P.O.Box je nasměrován rovnou do zákaznického oddělení, kam jsou zásilky dodávány hromadně. Jednotlivé zásilky na přepážkách z technických důvodů nemůžeme vyzvedávat.

 

  © 2010-2024 Helvetia Apotheke